TVF Teknik Kurulu, 2019 Yılının İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Teknik Kurulu, 2019 yılının ilk toplantısını, Es Voleybol’un İstanbul’da bulunan Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde gerçekleşti.

Teknik Kurul Koordinatörü Semih Oktay başkanlığında yapılan toplantıya, Teknik Kurul üyeleri Pelin Emniyetli, Aziz Kalağoğlu, Ahmet Özkan, Şükrü Yengil, Şükrü Çobanoğlu, Reşat Yazıcıoğulları, Sırma Üç ve Zeki Uslu katıldı.

Es Spor Spor Kültürü Merkezi’nde Sırma Üç’ün ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Eğitim Kurulu başkanı Selda Bereket Yücel ve Eğitim Kurulu üyeleri Müfide Yoruç Çotuk, Ahmet Karakurt’da katılarak Mini, Midi Voleybol oyun kurallarının 2019/2020 sezonunda uygulanmak üzere güncellenmesi düşünülen maddeleri üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

2019 CEV A Bayanlar Avrupa Bayanlar Şampiyonası kura çekimi organizasyonu için İstanbul’da bulunan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ,  TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu ile beraber toplantının bir bölümüne katılarak çalışmalar ve gelişmeler hakkında bilgi aldı.

 

 

Bu Yazıya Oy Verin