İstanbul’da Yapılacak 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu İle İlgili Önemli Duyuru

25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’ da yapılacak 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu’na katılmaya hak kazanan adayların isim listesi, bütünleme adaylarının isim listesi, ders programı ve ders notları belli oldu.

Katılımcı isim listesi

Bütünleme katılımcı isim listesi

Ders programı

DERS NOTLARI

Müsabaka Yönetimi ve İlkeleri

Voleybola Özel Atletik Performans ve Metotları

Yetenek Seçimi

Oyunlarla Voleybol

Voleybola Özgü Hareket Eğitimi

Çocuk ve Gençler için Voleybol Antrenman Birimi ve Planlaması

ÖNEMLİ NOTLAR:

1-25-26-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Teorik dersler saat 09:30’da başlayacaktır.

Teorik derslerin yapılacağı salonumuz İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü Binası (Barbaros Mahallesi, Alaattin Yavaşça Sok. No:10/1 Üsküdar/İstanbul)

2-28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak Uygulama eğitim kursu iki ayrı salonda yapılacak olup, salon bilgileri kurs başlangıcında ilgili adaylara bilgi verilecektir.

3-Kursa katılacak olan kursiyerlerimizin iletişimlerinde sıkıntı yaşamamaları için Federasyonumuzun yetkili personeli tarafından Whatsapp grubu oluşturulacaktır.

4-Bütünlemeye katılacak adayların kalmış oldukları derslere katılma zorunluluğu vardır. Aksi takdirde başarısız sayılacaklardır.

Ders programından kalmış oldukları dersin saatlerini takip ederek katılım sağlamaları gerekmektedir.

Temel Teknikler ve Taktik Eğitim dersinden bütünlemeye kalan kursiyerlerimizin bulunması gereken salon bilgileri için Whatsapp grubundan bilgilendirileceklerdir.

5-Bütünlemeye katılacak adayların; Bütünleme Bilgi Formu ile dekont asıllarını 29 Mayıs 2022 tarihinde saat 09:30 da yapılacak Teorik Sınavından sonra Antrenörlük Faaliyetleri Yetkilisi Şahsine ATEŞ’ e elden teslim etmeleri gerekmektedir.

6- 29 Mayıs 2022 tarihinde saat 09:30 da yapılacak Teorik Sınav Yeri;

Deniz İş İlkokulu (Barbaros Mahallesi, Alaattin Yavaşça Sk. 7/2, 34662 Üsküdar/İstanbul)

Bu Yazıya Oy Verin