3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

Kurs Yeri: İstanbul

Kurs Eğitim Tarih Aralığı : 01-06 Mart 2022

01-02-03 Mart 2022 tarihleri arası uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

05-06 Mart 2022 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerinin teorik ve uygulama sınavı 06 Mart 2022 Pazar günü yapılacaktır.

Başvuru tarihi: 22 Şubat 2022- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi: 25 Şubat 2022 -Saat: 12:30

Katılımcı listesinin İlanı: 26 Şubat 2022

Katılımcı sayı: 100

Katılımcı listesi, Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sitesinden yayınlanacaktır.

Başvuru Şekli:

*Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler uygulama eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*e-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor silgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 3.kademe antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1.400,00 TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3. kademe antrenör uygulama eğitimi kurs ücreti 350 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 25 Şubat Cuma günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

*06-11 Haziran, 31 Ağustos-5 Eylül ve 15-19 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenlenen 3.kademe antrenör uygulama kursunda bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme Bilgi Formunu (Tıklayınız) [email protected] adresine en geç 25 Şubat 2022 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

Bütünlemeye girecek kursiyerlerin kalmış oldukları derslerden açılacak olan kursta derslere katılmak zorundadır. Aksi takdirde derslere katılmayan kursiyerler bütünleme sınavına alınmayacaklardır.

*Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 01-02-03 Mart 2022 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

*Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*05-06 Mart 2022 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salonlar için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 05-06 Mart 2022 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimine katılacak adaylar “En az 3 gün önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Bu Yazıya Oy Verin