TVF Pro Beach Tour Balıkesir Erdek Ocaklar Etabı Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen Pro Beach Tour organizasyonun Balıkesir Erdek Ocaklar Etabı sona erdi.

TVF Pro Beach Tour Erdek Ocaklar Etabı’nda erkeklerde finalde Mecit Eryılmaz-Ali Cebeci ikilisini 2-1 mağlup eden Serkan Durası-İbrahim Çadır ikilisi şampiyon oldu. Star Voleybol (Soner Özdamar-Furkan Erdal) takımını 2-0 mağlup eden Ozan-İsmail ikilisi ise turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

Erkeklerde alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Kadınlar kategorisinde ise finalde Dermoskin Kalamış takımını 2-1 mağlup eden Bahanur Gökalp-Merve Çelebi ikilisi şampiyon oldu. Kübra Hatice Tanrıkulu-Irmak Gökçen ikilisini 2-0 mağlup eden AXA Sigorta takımı (Müge Ocakçı-Bahar Toksoy-Guidetti) turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Kadınlarda alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Final karşılaşmalarının ardından törende dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Yahya Akduman, TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, Ocaklar Doğal Hayatı Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Ocaklar Otelcilerini temsilen Gözde Yaşar Çil ve Yeşilçam’ın unutulmaz sanatçılarından Ahmet Mekin takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin