T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu’ndan Milli Takımımıza Ziyaret

Tokyo’da düzenlenecek Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde etmek için Continental Cup Final Etabı çalışmalarını 5 gündür Hollanda’nın Lahey şehrinde sürdüren Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımlarımız, hazırlıklarını tamamladı.

Yarın Hollanda’nın The Hague şehrinde başlayacak Continental Cup Final Etabı karşılaşması öncesinde turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Plaj Voleybolu Milli Takımlar Başantrenörü Adem Mert, sporcuların tüm hazırlıklarını tamamladığını, olimpiyata katılım hakkını almak için istekli ve inançlı olduklarını söyledi.

T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu Başkonsolos Yardımcısı Mustafa Ünal ve kızı, turnuva öncesinde Lahey şehrindeki son antrenmanını gerçekleştiren Milli Takımımıza ziyarette bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş kafilenin Hollanda’ya ayak bastığı andan itibaren yakın ilgi gösteren Başkonsolos Yardımcımız Sayın Mustafa Ünal’a ve tüm çalışanlarına teşekkür etti.

Sporcularla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Ünal, milli takımlarımıza T.C. Lahey Büyükelçiliği olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti ve başarılar diledi.

Bu Yazıya Oy Verin