Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız, Continental Cup Finalleri’nde Sahne Alıyor

Plaj voleybolunda Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılacak takımın belirleneceği Continental Cup Final Etabı, yarın Hollanda’nın The Hague kentinde oynanacak son 16 turu karşılaşmalarıyla başlayacak.

Continental Cup’ta ülkemizi Sefa Urlu/Selçuk Şekerci ile Murat Giginoğlu/Volkan Göğtepe’den oluşan Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız temsil edecek.

Sefa Urlu/Selçuk Şekerci ve Murat Giginoğlu/Volkan Göğtepe ikilisinden oluşan Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız, son 16 turundaki rakibi Fransa’yı elemesi halinde çeyrek finalde Letonya-Belarus eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Millilerimizin son 16 turu maç programı şu şekilde:

TSİ 14.00 Murat Giginoğlu/Volkan Göğtepe – Krou/Barthelemy (Fransa)
TSİ 14.50 Sefa Urlu/Selçuk Şekerci – Aye/Gauthier-Rat (Fransa)

* Karşılaşma saatleri oynanacak diğer karşılaşmalara göre değişkenlik gösterebilir.

Statü
Eleme usulüne göre oynanacak turnuvada her ülke her turda iki maç üzerinden karşılaşacak ve seride rakibine üstünlük sağlayan ülke bir üst tura yükselecek. Oynanan karşılaşmaların ardından seride 1-1 eşitlik olması halinde ise ‘Altın Maç’ oynanacak ve turu geçen taraf belli olacak.

CEV Continental Cup Finalleri’nde şampiyon olan ülke, Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılım hakkı elde edecek.

CEV Continental Cup Finalleri’nde millilerimizin oynayacağı tüm karşılaşmalar CEV’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak. CEV YouTube kanalını izlemek için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin