Bioderma, Pro Beach Tour’un İsim Sponsoru Oldu

Türk voleybolunun destekçisi Bioderma plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu.

Fransız dermokozmetik markası Bioderma, Türk voleyboluna olan desteğine bir yenisini daha ekledi. 2021 yılında ‘Cildiniz Bize File Size Emanet’ sloganıyla Voleybol Milli Takımlar resmi sponsoru olan Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yeni bir anlaşma imzalayarak plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu.

Dünyanın önde gelen dermokozmetik markası Bioderma, Türkiye’de sporu ve sporcuları desteklemeye devam ediyor. 2021 yılında ‘Cildiniz Bize File Size Emanet’ sloganıyla Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan Bioderma, Türk voleyboluna olan desteğine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’de sporun destekçisi dermokozmetik markası Bioderma, plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşmayla birlikte 1 yıl boyunca turnuva “Bioderma Pro Beach Tour” adıyla düzenlenecek.

Cilt sağlığına verdiği değerin yanı sıra toplumsal fayda yaratmaya odaklanan, dermatologlar tarafından en çok reçetelenen dermokozmetik markası Bioderma, her cilt endişesine özel geliştirdiği güneş koruyucu serisi Photoderm ürünleriyle özellikle uzun süre güneşe maruz kalan ciltlere etkili bir korunma yöntemi sunuyor. Pro Beach Tour’un isim sponsoru olan Bioderma hem sporun ve sporcunun gelişimine ve başarısına, hem de güneşin zararlı ışınlarına ve cilt kanseri riskine karşı cilt sağlığına dikkati çekiyor. Photoderm ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi güçlendiriyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

“2021 yılından bu yana Voleybol Milli Takımlar resmi sponsoru olan Bioderma ile olan iş birliğimizi bir üst seviyeye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bioderma gibi dünyanın önde gelen markanın; Türk voleybolunu desteklemesi, yanımızda olması bizler için gurur verici. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un adı artık Bioderma Pro Beach Tour olacak. NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak başta olmak üzere tüm NAOS ailesine plaj voleyboluna verdikleri destek için teşekkür ediyorum.”

NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ise sponsorlukla ilgili şunları aktardı:

“Türkiye’de sporu desteklemek için çalışmalara başladığımızda gerçekten çok heyecanlanmıştık. Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’ni desteklemek, Türkiye’yi ileriye taşıyacak genç ve başarılı oyuncuların yanında olarak bu büyük heyecanın bir parçası olmak bizim için tarif edilemez bir duygu. Şimdi anlaşmamıza bir yenisini daha ekliyoruz çünkü cildi güneşin zararlı ışınlarından korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve buna bağlı olarak plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oluyoruz. Hep beraber plaj voleybolunda da başarılar elde etmek için çalışacağız. Sporun her alanında gelecek vaad eden ve başarılarıyla bizleri gururlandıran sporcularımızın yanında olacağız.”

Bu Yazıya Oy Verin