Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası bugün oynanan yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla sona erdi.

TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak voleybol severlerle buluşan organizasyonda kadınlarda şampiyonluğa Balıkesir Büyükşehir Belediyesi (Merve Çelebi-Esra Betül Çetin) takımı ulaşırken, ikinciliği Altınyurt Spor Klubü New Fiord Hotel (Kübra Hatice Tanrıkulu-Medine Korkmaz) takımı, üçüncülüğü ise Uno Akademi (Müge Ocakçı-Hatice Can Tonbul) takımı elde etti.

Kadınlarda günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler kategorisinde şampiyonluğa TVF Spor Lisesi Kulübü (Hasan Hüseyin Mermer-Sefa Urlu) takımı, ikinciliği TVF Spor Lisesi 2 (Yusuf Özdemir-Batuhan Kuru) takımı, üçüncülüğü ise Kartal Anadolu (Batuhan Cengiz Atalay-Tarık Gül) takımı elde etti.

Erkeklerde günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Karşılaşmaların ardından yapılan törende, dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp,  Balıkesir B.Şehir Bld. Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman ve Balıkesir B.Şehir Bld. Spor Müdürü Uğur Baysal takdim etti.

U18 kategorisinde oynanan karşılaşmalar sonunda ise dereceye giren takımlar şu şekilde:

Kadınlar
1.GMB Çamlık Spor Kulübü
2.Kartal Anadolu 4
3.Köyceğiz Gölspor 6

Erkekler
1.TVF Spor Lisesi Kulübü
2.İstanbul Voleybol 1
3.İstanbul Voleybol 4

Bu Yazıya Oy Verin