2018 Pro Beach Tour Lefkoşa Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Ordu Etabı, dün (02 Ağustos 2018, Perşembe) oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Umut Aksular – Osman Çetintaş ikilisine madalyalarını; TVF MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, kupalarını ise ;KKTC Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Hasan Zabitoğlu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Kemal Şah – Ali Osman Nurettin ikilisine kupa ve madalyalarını KKTC Voleybol Federasyonu Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Nuri Şahin – Caner Çiçekoğlu ikilisine ise; madalyalarını KKTC Voleybol Federasyonu Enver Kaya, kupalarını ise; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Müge Ocakçı-Ceren Atila ikilisine madalyalarını; TVF MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, kupalarını ise; Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Çelen Oben verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Merve Çelebi-Esra Betül Çetin ikilisine kupa ve madalyalarını KKTC Voleybol Federasyonu Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Buğra Eryıldız-Selin Yurtsever ikilisine ise; madalyalarını KKTC Voleybol Federasyonu Enver Kaya, kupalarını ise; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Bu Yazıya Oy Verin