2018 Pro Beach Tour İzmir Etabı Sona Erdi

Lions 118R Federasyonu ve İzmir Türk Böbrek Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour İzmir Etabı, bugün (01 Nisan 2018, Pazar), TVF Alsancak Plaj Voleybolu Kortları’nda bayanlar ve erkekler kategorisinde oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

Erkekler kategorisindeki final mücadelesinde Murat Giginoglu/Volkan Göğtepe ile Sefa Urlu/Hasan Hüseyin Mermer ikilisi karşı karşıya geldi. Rakibini, 21-16 ve 21-19‘luk setlerle 2-0 mağlup eden Murat Giginoglu/Volkan Göğtepe ikilisi şampiyon oldu ve altın madalya kazandı.

Üçüncülük mücadelesinde ise; Ali Berke Sağır/Engin Özbek ikilisi, rakipleri Yusuf Özdemir/Ali Cebeci ikilisinin karşılaşmadan çekilmesi ile beraber bronz madalyayı elde etti.

Erkekler kategorisinde bugün alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Bayanlar kategorisindeki final mücadelesinde Aleyna Vence/Khakimzanova Ksenia ikilisi ile Ebru Karayılan/Tuğba Özdemir ikilisi karşı karşıya geldi. Rakibini, 21-19, 18-21, 10-15‘lik setlerle 2-1 mağlup eden Aleyna Vence/Khakimzanova Ksenia ikilisi şampiyon oldu ve altın madalya kazandı.

Üçüncülük mücadelesinde ise; Zeynep Koç/Savastita Andreea Gabriela ikilisi ile Selin Yurtsever/Melis Ece Yurtsever ikilisi karşı karşıya geldi. Rakibini, 21-7 ve 21-16‘lık setlerle 2-0 mağlup eden Selin/Melis Ece Yurtsever kardeşler bronz madalyanın sahibi oldular.

Bayanlar kategorisinde bugün alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin