U17 Erkek Milli Takımı Hazırlık Kampı Devam Ediyor

Temmuz ayında düzenlenecek Balkan Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası öncesinde düzenlenecek hazırlık kamplarının birincisi, Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda devam ediyor.

23 sporcunun yer aldığı hazırlık kampında; U17 Erkek Milli Takımımız, TVF Antrenörü Ali Yılmaz eşliğinde hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyor. 16 Haziran tarihine kadar hazırlıklarını Ankara’da sürdürecek olan millilerimiz daha sonra İzmir’e hareket ederek ikinci dönem hazırlıklarına başlayacak. 02-06 Temmuz tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda sahne alacak olan U17 Erkek Milli Takımımız, 07-11 Temmuz tarihlerinde üçüncü dönem kamp hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecek. Milliler, 13-21 Temmuz tarihlerinde ise; Bulgaristan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek.

U17 Erkek Milli Takım Başantrenörü Ali Yılmaz ‘’17 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz takımımızın Balkan Şampiyonası’nda son durumunu gözlemleyip, Avrupa Şampiyonası’nda tam anlamıyla hazır bir şekilde gidebilmek. 23 sporcu ile başladığımız kampımız sırasıyla İzmir ve İstanbul’da devam edecek. Sporcularımızın mental ve fiziksel olarak hazır olabilmeleri için günde çift idman yapıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçiyoruz’’ dedi.

1’inci Hazırlık Kampı’nda; teknik kadroda şu isimler yer alıyor;

Teknik Kadro

TVF Antrenörü Ali Yılmaz
TVF Antrenörü Şeref Tok
İstatistik Antrenörü Olcay Kahraman
Kondisyoner Doğucan Gökmen
Masör Hamza Güçlü
Fizyoterapist Onur Çelik
Bu Yazıya Oy Verin