TVF’nin Yeni Eğitim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın da katıldığı yeni Eğitim Kurulu, ilk toplantısını, bugün (21 Ağustos Pazartesi) Ankara’daki Başkanlık Binası’nda yaptı.

TVF’nin yeni Eğitim Kurulu’nda; Prof. Dr. Selda Bereket Yücel, Semih Oktay, Doç. Dr. Gülbin Rudarlı Nalçakan, Doç. Dr. Ayşe Dilşad Mirzeoğlu, Ahmet Karakurt, Yrd. Doç. Dr. Esin Ergin, Yrd. Doç. Dr. Müfide Yoruç Çotuk, Fatih Hüsnü Berberoğlu, Ali Kazım Hidayetoğlu yer alıyor.

TVF Başkan Mehmet Akif Üstündağ yeni eğitim kuruluna başarılar dileyerek, şunları söyledi “Yeni Eğitim Kurulumuz kadın ağırlıklı ve biliyorsunuz yönetim kurulumuzda da iki kadın üyemiz bulunuyor. Kadının her yerde söz sahibi olmasından Federasyon olarak büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni Eğitim Kurulumuza güvenimiz ve inancımız sonsuz. Voleybol için en iyisini yapacağınızdan hiç şüphem yok ve Federasyon yönetimi olarak biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Bugüne kadar eğitim kurullarımızda görev alan tüm kurul üyelerine katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni Eğitim Kurulumuza da başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum” dedi.

TVF Eğitim Kurulu’nun ilk toplantısında; teknik ve idari konuların yanı sıra yeni dönemde düzenlenecek antrenörlük kursları, eğitim seminerleri, kondisyoner ve istatistik antrenörü yetiştirme programları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Eğitim Kurulu’nda Tarık Türker antrenör ilişkileri, Şahsine Ateş iletişim-sekreterlik görevlerini yürütecekler.

TVF Yeni Eğitim Kurulu ve görev dağılımı aşağıdaki gibidir;

Prof. Dr. Selda Bereket Yücel Koordinatör
Hasan Semih Oktay Antrenör ve Altyapı Eğitimi
Doç. Dr. Gülbin Rudarlı Nalçakan Proje Geliştirme-Antrenör Eğitimi
Doç. Dr. Ayşe Dilşad Mirzeoğlu Kurul Sekreteri-Program Geliştirme
Ahmet Karakurt Antrenör Eğitimi
Yrd. Doç. Dr. Esin Ergin Diğer Eğitim Faaliyetleri
Yrd. Doç. Dr. Müfide Yoruç Çotuk Program Geliştirme
Fatih Hüsnü Berberoğlu Sınav Komisyonu
Ali Kazım Hidayetoğlu M.E.B İle İlişkiler

 

Bu Yazıya Oy Verin