Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Büyük Jüri Toplantısı Gerçekleştirildi

Bu yıl 66′.sı düzenlenecek dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor insanları, spor müdürleri ve spor yazarları, Hyatt Centric Levent’te bir araya geldi.

Milliyet Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Büyük Jüri Toplantısı’na Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, TVF Danışmanı Neslihan Demir Güler, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte medya ve spor dünyasından çok sayıda isim yer aldı.

Toplantıda, jüri tarafından bu yıl halk oylamasına sunulacak adaylar belirlenirken; ödüllere aday olan isimler ve takımlar, ocak ayında Milliyet Gazetesi’nde halka duyurularak oylamaya açılacak. Oylama, mart ayının sonuna kadar Milliyet Gazetesi ve www.yilinsporcusu.milliyet.com.tr adresi üzerinden gerçekleşecek.

Bu Yazıya Oy Verin