TVF Başkanı Üstündağ’dan U20 ve U17 Erkek Milli Takımımıza Moral Yemeği

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, U20 Erkekler Balkan Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası ile U17 Erkekler Balkan Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Milli Takımımızın oyuncuları ve teknik heyetiyle yemekte bir araya geldi.

Düzenlenen yemeğe; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu ve TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli de katıldı.

U20 ve U17 Erkek Voleybol Milli Takımımızın başantrenörleri Gökhan Öner ve Hüseyin Düzceler’den kamp çalışmaları hakkında bilgiler alan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yolunuz açık olsun, hepinize başarılar diliyorum. Milli Takımlarımızdan, tüm kafilelerimizden tek bir isteğim var. Madalya ile geri dönmeniz. Madalya alabilecek güçte bir takımız. Elemelerde bunu gösterdiniz. Bunun devamı neden olmasın. Sonuna kadar inanmamız gerekiyor. Sizlere inanıyoruz. Milli Takım’da istek ve arzularımızın daha da perçinlenmesi gerekiyor. Hepinize tekrar başarılar diliyorum.” dedi.

U20 Erkek Milli Takımımız; 04-08 Temmuz 2018 tarihlerinde Balkan Şampiyonası’nda ve 14-22 Temmuz 2018 tarihlerinde Avrupa Şampiyonası’nda, U17 Erkek Milli Takımımız ise; 25-29 Temmuz 2018 tarihlerinde Balkan Şampiyonası’nda mücadele edecekler.

Bu Yazıya Oy Verin