TVF Başkanı Üstündağ, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı’yı Ziyaret Etti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zahid Sobacı’yı makamında ziyaret etti.

TVF Başkanı Üstündağ, TRT’nin Türk voleybolunun yayılmasında çok değerli katkıları olduğunu belirterek TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zahid Sobacı’ya yaz döneminde A Milli Takım nezdinde oynanan Milletler Ligi, Dünya Şampiyonası, Akdeniz Oyunları, İslami Dayanışma Oyunları, Avrupa Altın Ligi, Challenger Kupası ve Avrupa Şampiyonası Elemesi maçlarını yayınlayarak voleybola vermiş oldukları büyük desteklerden ötürü teşekkür etti.

Yapılan görüşmede Misli.com Sultanlar Ligi, AXA Sigorta Efeler Ligi, AXA Sigorta Kupa Voley ve Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nın resmi yayıncı kuruluşu olan TRT’nin, 14-18 Aralık’ta Türkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenecek Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nı da yayınlayacağının müjdesi verildi.

Ziyaretin sonunda; TVF Başkanı Üstündağ, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zahid Sobacı’ya plaket takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin