TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Voleybolun Unutulmazları Yemeğine Katıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, İzmir’de düzenlenen Voleybolun Unutulmazları yıl sonu yemeğine katıldı.

Düzenlenen yemeğe; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, voleybola büyük hizmetler vermiş eski antrenörler, hakemler, gözlemciler ve sporcular da katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ gecede yaptığı konuşmada; “Voleybol camiasının güzel dostları, voleybolun bugünlere gelmesinde büyük hizmetler vermiş emekçiler, antrenörler, hakemler, gözlemciler, temsilciler ve değerli basın mensupları bu güzel geceye hoş geldiniz. Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Böyle güzel bir gecede sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Her zaman belirttiğim gibi; voleybol camiası her zaman en iyisini hak eden nezih bir camia. Hakemleri, antrenörleri, kulüpleri, sporcularıyla çok başarılı bir camiayız. Gururlu ve mutluyuz. İyi günde de kötü günde de beraber olmaya devam edeceğiz. Hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve selamları sunuyorum. 2019’un herkese mutlu, sağlık ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Oy Verin