Hamza’ya Nefes Ol Turnuvası’nın Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Sigorta Shop’un ev sahipliğinde, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun desteğiyle SMA hastası Hamza bebeğe yardım etmek amacıyla 3-4 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvası ile Sigorta Shop’un İzmir Atatürk Voleybol Salonu’na yapmış olduğu isim sponsorluğunun basın toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF  Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, turnuvaya katılacak takımların kaptanları ile basın mensupları katıldı.

Sezon başında Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile başlattığı kapsamlı iş birliği çerçevesinde Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne adını veren Sigorta Shop, İzmir’deki TVF Atatürk Voleybol Salonu’na da ‘TVF Atatürk Voleybol Salonu SigortaShop Spor Kompleksi’ olarak ismini verdi.

Alsancak’ta 1971 yılında Akdeniz Yaz Oyunları için yapılan ve 2012 yılında TVF tarafından uluslararası standartlara getirilen TVF Atatürk Voleybol Salonu’nun adı, 2020-2021 sezonu itibariyle TVF Atatürk Voleybol Salonu SigortaShop Spor Kompleksi olarak kullanılacak.

‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvası ve Sigorta Shop’un isim sponsorluğu hakkında açıklamalarda bulunan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “İki heyecanı bir arada yaşayacağımız bu güzel günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. SMA hastası Hamza bebek adına Sigorta Shop ile işbirliğiyle, 3-4 Ekim tarihlerinde Hamza’ya Nefes Ol turnuvası organize edeceğiz. Aynı zamanda salonumuzun adı da TVF İzmir Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi olarak değişti. Federasyon Başkanı olarak, voleybol camiası adına Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya’nın başlatmış olduğu duyarlı ve özverili davranıştan ötürü teşekkür ediyorum. Bizlerin de bu anlamlı davranış karşısında kayıtsız kalmamız söz konusu olamazdı. Sigorta Shop’un voleybolun her daim yanında olması bizleri ayrıca mutlu ediyor. Sizlerin huzurunuzda başta Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya olmak üzere tüm Sigorta Shop ailesine teşekkür ediyorum. Bu anlamlı turnuvada, Sigorta Shop Kalecik Belediye, Karşıyaka, Göztepe ve İzmirspor takımları mücadele edecek. Değerli katkılarından dolayı tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum. Hamza bebek adına düzenlenen bu anlamlı turnuvaya katılarak duyarlı bir davranış sergilemeleri de voleybol camiasının ne kadar nezih bir camia olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen voleybolumuzun tüm paydaşlarına da teşekkür ediyorum. Hamza bebeğe nefes olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Umarım bu bir başlangıç olur. Lütfen duyarlı, hayırsever, samimi ve dürüst olalım. Bu anlamlı turnuvayı da organize ederek bir kez daha ülke voleybolunun nereye geldiğini ispatlamış olduk. Voleybola olan ilginin artmasında sponsorlarımızın katkısı olduğunu her zaman ifade ediyoruz. Sponsorlarımızın bizlere verdiği destekle daha güçlü, daha güzel işler başaracağımıza inanıyorum.” dedi.

Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya ise “Benim adıma çok anlamlı bir gün olduğunu belirtmek istiyorum. Sigorta Shop markasının öncülüğünde böyle bir turnuvayı organize etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda voleybol salonunun isim sponsorluğunu da üstleniyoruz. SMA hastası Hamza bebeğe sağlayacağımız katkılar çok değerli. Turnuvada yer alarak bizlere destek veren tüm takımlarımıza ve bizlere böyle bir turnuva organize etmemizi sağlayan, destek olan başta Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a çok teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Sigorta Shop Kalecik Belediye Kaptanı Cansu Hoag, “Böyle anlamlı bir turnuvadan yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Umarım Hamza bebek bir an önce sağlığına kavuşur.” dedi. 

İzmirspor Kaptanı Buse Karadan, “Böyle bir organizasyonun gerçekleşmesine vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karşıyaka Kaptanı Ece Kozdere, “SMA hastası Hamza bebek adına düzenlenen turnuvada yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Umarım bir nevi de olsa bizim de katkımız olur. Herkese sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.

Göztepe Kaptanı Gülsüm Alp, “Çok duyarlı bir turnuva olacağını söylemek istiyorum. Böyle bir turnuvada yer almaktan dolayı da çok mutlu ve gururluyuz” dedi. 

Sigorta Shop Kalecik Belediye, Karşıyaka, Göztepe ve İzmirspor takımlarının katılacağı turnuvada, toplanan tüm bağışlar, Hamza bebeğin tedavisinde kullanılacak.

Pandemi sebebiyle seyircisiz oynanacak tüm karşılaşmalar, TVF Voleybol TV Youtube hesabına abone olarak canlı izlenebilecek. TVF Voleybol TV’yi izlemek için tıklayınız.

Turnuvanın maç programı ise şu şekilde:

3 Ekim Cumartesi
13.00 Sigorta Shop Kalecik Bld.-İzmirspor (TVF Voleybol TV-YouTube)
16.00 Karşıyaka-Göztepe (TVF Voleybol TV-YouTube)

4 Ekim Pazar
13.00 Üçüncülük Maçı (TVF Voleybol TV-YouTube)
16.00 Final Maçı (TVF Voleybol TV-YouTube)

Bu Yazıya Oy Verin