Fabrika Voleybol, Antalya’da Mini Voleybol Şenliği Düzenledi

Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyette olan, çocukları voleybol ile buluşturmayı ve ülkemizdeki lisanslı voleybolcu sayısını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdüren Fabrika Voleybol Okulları, Antalya’da Kepez Belediyesi ile ortak “Mini Voleybol Şenliği” düzenledi.

Antalya Kepez Belediyesi ve Kepez Belediye Spor Kulübü ile hayata geçirilen işbirliği protokolü kapsamında açılacak okullarda; Türkiye Voleybol Federasyonu’na bağlı Fabrika Voleybol Okulları’nın eğitim sistemi uygulanması ve birçok minik voleybolcuya ulaşılması amaçlanıyor.

Buna bağlı olarak; bugün (04 Mayıs 2019, Cumartesi), Antalya Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadyumu’nda kurulan 14 mini voleybol sahalarında gerçekleştirilen halka açık şenliğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Antalya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hami Dorul, Kepez Bld. Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kepez Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul ve Türkiye Voleybol Federasyonu Danışmanı Neslihan Demir Güler de katıldı.

Şenlikte, yaklaşık 1200 minik sporcu, aileleriyle birlikte voleybol sayesinde unutulmaz bir gün yaşadılar.

Kazananın voleybol olduğu şenlikte katılan tüm voleybolculara sertifika verildi. 

Bu Yazıya Oy Verin