Ulusal Aday Adayı Hakemlerine Yönelik Ön Sınav (Yazılı) Duyurusu

2021-2022 sezonunda il temsilcileri tarafından gönderilen, ulusal aday adayı hakemlerin dosyaları Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nca incelenmiştir. İnceleme sonucunda aşağıda adı geçen hakemlerimiz, 22 Haziran 2022 tarihinde saat 13.00’da Ankara ilinde Başkent Voleybol Salonu’nda ön sınava (yazılı) tabi tutulacaklardır.

Önemli Notlar

  • Ön sınava katılacak olan adayların aşağıda belirtilen katılımcı formunu 10 Haziran 2022 tarihine kadar eksiksiz doldurarak TVF Hakemlik Faaliyetleri Yetkilisi Neşe ALTINTAŞ’a e-posta ([email protected]) veya fax ( 0312 221 40 20) yoluyla göndermeleri zorunludur.
  • Ön sınavdan iki defa başarısız olanlar ise, bir daha ulusal aday adayı olarak teklif edilmeyeceklerdir. Ancak il hakemi olarak hakemliğe devam edebileceklerdir.
  • Ön sınavda başarılı (70 ve üzeri puan alanlar) olan hakemlerimiz; Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulumuz tarafından ulusal aday hakemlik seminerine davet edileceklerdir. Ayrıca Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nca belirtilen tarihte seminer ücreti olarak 1.000,00-TL yatıracaklardır.

Katılımcı Formunu tıklayınız.

İSİM LİSTESİ

S.NO İLİ ADI SOYADI
1 AKSARAY MEHMET ALİ AKYÜZ
2 AKSARAY SERVET ÇORAPÇI
3 ANKARA ERCAN ÖNEL
4 ANKARA HATİCE HİNDİSTAN
5 ANKARA HİLAL KİZEK
6 ANKARA HİKMET ENES SEÇEN
7 ANKARA SEBİLE MERT
8 ANKARA SİNEM YELKOVAN
9 ANKARA NAZAN DİRİK İŞGÜZAR
10 ANTALYA BİLGE KESKİN
11 ANTALYA HASAN ASLAN
12 ANTALYA HASAN YELLİCE
13 ANTALYA MİZGİN BESİ ESİN
14 ANTALYA SEVGİ ÇELİK
15 AYDIN MELEK ÇEKİÇ
16 AYDIN EMRE BULUT
17 BİLECİK MERVE YILDIRIM
18 BURSA SEFA ÖZTÜRK
19 ÇORUM EMEL ŞİMŞEK
20 DİYARBAKIR MUSTAFA GÜR
21 DİYARBAKIR MEHMET KAMAN
22 DİYARBAKIR HİVDA BAYRAM
23 DİYARBAKIR ÖZGE EŞSİZ
24 ERZURUM ABDULSAMET AYDIN
25 GAZİANTEP AYSUN SALTAN
26 GAZİANTEP AHMET ÖZDEMİR
27 GAZİANTEP CAN BERTAN ÇAL
28 GAZİANTEP HÜSEYİN ÖZKALE
29 GİRESUN CİHAN YILDIRIM
30 GİRESUN ÖZNUR ÖZTEPE
31 GİRESUN SELÇUK YILMAZ
32 GÜMÜŞHANE MÜCAHİT KARAMANLI
33 GÜMÜŞHANE ŞEYMA ŞAHİN
34 HAKKARİ ERDEM GÜR
35 HAKKARİ BAYRAM SÜNGÜ
36 HAKKARİ YUNUS GÜLDAL
37 IĞDIR RAMAZAN BERAT KÖSE
38 İSTANBUL SELİN BOZKURT
39 İSTANBUL DURMUŞ KORAY SEÇKİN
40 İSTANBUL MERVE MADRAN
41 İSTANBUL DAVUT BEREK
42 İSTANBUL MELİS ÖZER
43 İSTANBUL BAŞAK ŞEREF
44 İSTANBUL SERHAN FİTOZ
45 İSTANBUL SÜMEYRA SÖNMEZER
46 İSTANBUL MEHMET DOĞAN
47 İSTANBUL AYŞENUR ENDERİN
48 İSTANBUL ARİF MUHAMMED KIRMIZIASLAN
49 İSTANBUL ŞÜKRÜ DEVECİ
50 İSTANBUL YUNUS EMRE ŞAYAN
51 İSTANBUL EZGİ GİZEM ÇAĞLAR
52 İSTANBUL BUSE UÇAŞ
53 İSTANBUL ZAFER DUMAN
54 İSTANBUL YUSUF ÇELİK
55 İSTANBUL EZGİ ALACAN
56 İSTANBUL ELİF HANDE FINDIK
57 İSTANBUL MERVE ESEN
58 İZMİR BERKAY ŞEN
59 İZMİR EFE TANRIVERDİ
60 İZMİR ELİF ILGAZ YILMAZ
61 İZMİR EMRE GÖYNÜGÜR
62 İZMİR EGE GENÇAY
63 İZMİR ÖZGENUR KORKMAZ
64 İZMİR ÖZLEM TUTAR
65 İZMİR UĞUR KOVAN
66 İZMİR GÜNEY ULAŞ
67 İZMİR SEDA GİRGİN
68 KAHRAMANMARAŞ MEHMET KORAY ŞAHİNKANAT
69 KAHRAMANMARAŞ ÜNAL KOCAMAN
70 KASTAMONU DOĞUŞ GÜVEN
71 KASTAMONU ANIL EKŞİ
72 KAYSERİ SALİHA ÇAVUŞOĞLU
73 KAYSERİ YAHYA KIRMIZIGÜL
74 KIRKLARELİ ASYA SERT
75 KOCAELİ GAMZE İLBEY
76 KOCAELİ HATİCE ERDOĞAN
77 KOCAELİ BERAT DEMİR
78 KONYA YUSUF İNCİKLİ
79 KONYA TAHA BERK KAVİCİ
80 KÜTAHYA KADRİYE TOSUN
81 MUĞLA FERİDE GÖKÇE
82 MUĞLA FURKAN NURDOĞAN
83 MUĞLA BAHADIR TAŞ
84 ORDU TUNCAY HÜSEM
85 SAMSUN UMUT AKTEPE
86 SAMSUN EMİRHAN KARTAL
87 SAMSUN FURKAN ÇELENK
88 SAMSUN UMUT AKTEPE
89 SAMSUN YUNUS DİKMEN
90 SAMSUN ALİ RIZA BAŞÜN
91 SAMSUN NURDAN ER KOZAN
92 SAMSUN EMİRHAN KARTAL
93 SİİRT HAMİDE ASLI ERDEM
94 SİİRT YASİN KOL
95 SİİRT ZEYNEP AY
96 ŞIRNAK SELİM BUĞA
97 VAN AHMET KÜLÜNK
Bu Yazıya Oy Verin