Trabzon Altyapı Antrenörleri Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonun birlikte yapacağı 2019– 2020 sezonu öncesi planlanan Alt Yapı Antrenörleri Eğitim Seminerlerinden Trabzon Semineri 29 Eylül 2019 tarihinde Trabzon Üniversitesi, (KTÜ Fatih Kampüsü) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda yapılacaktır. Seminer programı aşağıda belirtilmiştir.

Başvurusu başlayan seminere kayıt e-Devlet üzerinden yapılacak olup 26 Eylül 2019 günü mesai bitimine kadar devam edecektir.

SEMİNER BAŞVURULAR e -DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

* e-Devlet – Kurumlar- Gençlik ve Spor Bakanlığı- Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) – Spor Elemanları – Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

* Başvuru tamamlandıktan sonra, kurs katılım ücretini (250 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile Garanti Bankası Şubelerinden Kurumsal Tahsilat olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığından yatırılabilir. (Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610)

* BU ÖDEMELER DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE HAVALE VE EFT KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Trabzon Seminer Programı:

1.Oturum:

29 Eylül 2019 Saat 10:00 – 12:30

“Hareket Eğitimi”

Doç.Dr. Ayşe Dilşad MİRZEOĞLU Sakarya Uygulama Bilimleri Üniversitesi

2.Oturum:

29 Eylül 2019 Saat 14:00 – 17:00

“Temel Teknik Gelişimi ve Uygulanım Şekilleri”

Mehmet BEDESTENLİOĞLU Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı

ÖNEMLİ NOT- 1: 2019 – 2020 sezonunda çalışacak antrenörlerin Vize işlemleri için açılacak bu seminerlerden en az 1 tanesine katılması zorunludur. Aksi takdirde Vize işlemi onaylanmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT- 2: 29.03.2019 İstanbul Semineri, 13 Mayıs- 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Seminerler ve 20 – 26 Haziran 2019 tarihlerinde İzmir’ de açılan Seminerlere katılanlar Alt Yapı Gelişim Seminerlerinden muaftır.

ÖNEMLİ NOT- 3: Vize işlemleri yeni sezonda e-devlet üzerinden yapılacak olup konu ile ilgili ayrıntılı duyuru yayınlanmıştır.

ÖNEMLİ NOT- 4: Sultanlar Ligi, Efeler Ligi, Birinci Lig (Kadın-Erkek) antrenörleri ile ilgili seminerler Ligler başlamadan planlanarak TVF.gov.tr internet sitesinden duyurulacaktır.

ÖNEMLİ NOT- 5: Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu olarak görev yapan Antrenörler seminer ücreti yatırmayacaklardır. (Antrenörler, Kurum Kimlik Kartlarını veya Kurumundan aldıkları ilgili yazıyı seminerlerde görevlilere beyan etmek zorundadırlar.)

Bu Yazıya Oy Verin