Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı Duyurusu

TVF Antrenör Eğitim talimatının 6.6. maddesi gereğince Minik, Midi, Küçük, Yıldız ve Genç kategorilerindeki takımlarda antrenörlük yapabilmek için, Federasyonumuzun açmış olduğu “ÇOCUK VE GENÇ ÇALIŞTIRABİLİR SERTİFİKA PROGRAMI” na katılmaları ve başarılı olmaları gerekmektedir.

Bu nedenle 20-22 Haziran 2019 tarihlerinde Atatürk Spor Salonunda ve 24-26 Haziran 2019 tarihleri arasında teorik derslerin Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezinde bulunan Yüzbaşı Şerafettin Salonu’nda, uygulama derslerinin ise Atatürk Spor Salonun’ da yapılacağı iki adet “ÇOCUK VE GENÇ ÇALIŞTIRABİLİR SERTİFİKA PROGRAMI” açılacaktır.

Daha önce açılan antrenör kurslarına katılmış ve yukarıda belirtilen talimatın ilgili maddesi gereğince sertifika programına katılmayan tüm antrenörlerin açıklanan programa katılımı zorunludur.

Bu seminerler sonunda programa katılmadıkları tespit edilen Antrenörlerin 2019-2020 sezonunda sahaya çıkışlarına izin verilmeyecektir. 

Başvurular 01– 14 Haziran 2019 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılacaktır.

SEMİNERE BAŞVURULAR e -DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

* e-Devlet – Kurumlar- Gençlik ve Spor Bakanlığı- Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)  Spor Elemanları – Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

* Başvuru tamamlandıktan sonra, kurs katılım ücretini (250 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile Garanti Bankası Şubelerinden Kurumsal Tahsilat olarak yatırılacaktır. (Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610)

* HİÇBİR ŞEKİLDE HAVALE VE EFT KABUL EDİLMEYECEKTİR.

“YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI ÖĞRETMENLİK BÖLÜMÜ MEZUNLARI VE SPOR EĞİTİMİ VEREN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ MEZUNLARI BU UYGULAMADAN MUAF TUTULURLAR.”

ANCAK; BU DURUMDA OLAN VE BELGELERİNİ 2019 YILI İÇERİSİNDE ALAN ANTRENÖRLERİN MUAFİYETLERİNİ FEDERASYONA MÜRACAATLA BELGELENDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Bu Yazıya Oy Verin