Beşinci Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

10-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Ankara ilinde 5. Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs Yeri: Ankara

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 10-14 Temmuz 2024

(Başvurusu onaylanan kursiyer adaylarının katılımı zorunludur)

Başvuru tarihi ve saati: 26 Haziran 2024 Çarşamba günü- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi: 01 Temmuz 2024 Pazartesi günü- Saat: 12:30

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 5.Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 8.000TL dir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 01 Temmuz 2024 Pazartesi günü saat 17:00’e kadar (TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) yatırmaları gerekmektedir.

Not: Katılımcı isim listesi ilan edilmeden önce iptal ve iade talebinde bulunan adayların [email protected] uzantılı mail adresine talepte bulunmaları gerekmektedir. Kurs katılımcı listesi ilan edildikten sonra her ne sebeple olursa olsun iptal ve iade yapılmamaktadır.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 02 Temmuz 2024 tarihinde yayınlanacaktır.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

5.Kademe Teknik Direktör Antrenör Uygulama Eğitim Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer almaktadır.

*Bütünleme kurs ücreti 2.300 TL

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

* 10-14 Temmuz 2024 tarihlerinde yapılacak kursun eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi ile web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Bütünleme başvuru yönlendirme kılavuzu için tıklayınız.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bu Yazıya Oy Verin