Fenerbahçe Üniversitesi Uluslararası Katılımlı Hareket ve Antrenman Bilimleri Kongresi Duyurusu

Fenerbahçe Üniversitesi Uluslararası Katılımlı Hareket ve Antrenman Bilimleri Kongresi bu sene “Spor 4.0” temasıyla aynı anda yüz yüze ve çevrimiçi olacak şekilde 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecektir.

Kongre, spor bilimleri alanında güncel metodoloji, yenilik ve teknolojileri, akademik çalışmalar ile saha uygulamalarını entegre etmeyi amaçlamaktadır. Yüz yüze 400 ve çevrimiçi 1000 kişiden fazla profesyonelin katılacağı bir kongre ve etkinlik süreci öngörülmektedir.

Türkiye Voleybol Federasyonu Gelişim Semineri olarak da değerlendirilecek olan özel programa ait gün ve saat bilgileri aşağıda detayları ile belirtilmektedir. Bununla birlikte katılımcılar istedikleri taktirde, sadece Voleybol branş oturumu değil, kongrede bulunan diğer oturumlara da katılım sağlayabileceklerdir.

Kongreye katılım sağlayacak katılımcılar başvurularını hem Spor Bilgi Sistemi üzerinden, hem de kongre web sayfasından yapmaları gerekmektedir. Kayıtlar kongre web sayfasından katılım ücreti ödenerek yapılacaktır. Yüz yüze katılımlarda ödemeler kongre alanında da yapılabilecektir.

Federasyonumuz Antrenörleri için Spor Bilgi Sistemi başvuru şekli;

E-Devlet Giriş > Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi > Uygulamaya Git > Spor Elemanı > Seminer Başvuru > Kişisel bilgiler, şeklindedir.

Kongre katılım belgelerinin TVF Eğitim Kurul Sekreteryasına sunulması halinde antrenörlerimize “Gelişim Semineri” belgesi tanımlanacaktır. Kayıt için linke tıklayınız (Ayrıca Spor Bilgi Sisteminden Başvurunuzu Yapmayı Unutmayınız)

Kongre detayları, program, kayıt ve ödeme ile ilgili bilgilere ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://habk2022.fbu.edu.tr/

Kayıt olmak için linke tıklayınız.

E-Devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvuru tarihi: 18 Ekim 2022 saat 14:00 de başlayacak olup 24 Ekim 2022 saat 14:00 de bitecektir.

Seminer Hareket ve Antrenman Bilimleri Kongresi Bildirimler için tıklayınız.

Seminer Programı için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin