2021-2022 Voleybol Sezonu Medya Akreditasyon Başvuru Süreci Devam Ediyor

Voleybolun tanınması, sevilmesi ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde önemli görev üstlenen, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en büyük destekçileri medya mensuplarına yardımcı olmak önceliklerimiz arasındadır.

2021-2022 voleybol sezonunda voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensuplarının mesleki çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla, Türkiye Voleybol Federasyonu yeni dönem medya akreditasyon kart başvuruları devam ediyor. Kart başvuruları, 31 Ağustos 2021 Salı günü 18.00’e kadar devam edecektir.

Voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensupları, aşağıda istenen belgeleri [email protected] adresine, belirtilen tarihe kadar göndererek, akreditasyon sürecini başlatabilir.

Akredite olmak için verilen bilgilerinizin uygun görülmesi durumunda başvuru süreci tamamlanacak, akreditasyon kartınız teslim edilecektir. 

İSTENEN BELGELER (Haber ajansları, yazılı ve görsel medya, internet siteleri için)

  • Türkiye Voleybol Federasyonu Akreditasyon Başvuru Formu (tıklayınız) / Doldurulacak
  • Bir adet vesikalık fotoğraf
  • Mensubu bulunulan basın-yayın organında görevli olduğunuzu ve hizmet ücret ilişkinizi (bordrolu/sözleşmeli/serbest çalışan) belirten kurum yazısı
  • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Basın Mensubu Aydınlatma Metni (tıklayınız/ Her sayfanın ayrı ayrı imzalanması gerekmektedir

ÖNEMLİ NOT: Facebook vb. sosyal medya sayfaları ve yukarıdaki belgeleri eksik gönderen kişilere akreditasyon çıkarılmayacaktır.

NOT: İnternet sitelerinden yalnız iki (2) kişi akredite edilecektir.

Türkiye Voleybol Federasyonu

Bu Yazıya Oy Verin