1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında İzmir ilinde düzenlenecek olan 1. kademe yardımcı antrenör uygulama eğitim kursu açılacaktır.

Kurs Yeriİzmir

Kurs Eğitim Tarih Aralığı25-29 Ocak 2023

25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

Başvuru tarihi ve saati :13 Ocak 2023- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi:17 Ocak 2023- Saat: 13:30

Kursa 150 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak ilk 100 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinizden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerler 18 Ocak 2023 tarihinde saat 09:00’a kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından 18 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 1.kademe yardımcı antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1250TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 18 Ocak 2023 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir. Ödeme yapmayan kursiyerin yerine yedek listeden kursiyerler alınacaktır.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

1.kademe yardımcı Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer almaktadır. Sistem üzerinden onay kodu gönderdiğimiz kursiyerlerin Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

Eğitim Programı:

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

*25-29 Ocak 2023 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-E-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünleme başvuru yönlendirme kılavuzu için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin