Temsilcilerimiz, Avrupa Sahnesinde Sahaya Çıkıyor

Ülkemizi 2018 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisinde temsil eden Galatasaray ile VakıfBank, CEV Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Eczacıbaşı VitrA ve 2018 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Bursa BBSK, 3-4-5 Nisan 2018 tarihlerinde, Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Erkekler kategorisinde ise; ülkemizi 2018 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Ziraat Bankası, yarın (3 Nisan 2018, Salı), Avrupa sahnesinde sahaya çıkacak.

Galatasaray, Igor Gorgonzola Novara Deplasmanında

Ülkemizi 2018 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisinde temsil eden Galatasaray, 6’lı Play-off Turu ikinci (rövanş) maçında, 5 Nisan 2018, Perşembe günü deplasmanda Türkiye saati ile 21.30’da, İtalya’nın Igor Gorgonzola Novara takımına konuk olacak. İtalya’nın Novara şehrindeki Sporting Palace’da oynanacak müsabakayı Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

Temsilcimiz, 2018 CEV Şampiyonlar Ligi 6’lı Play-off Turu ilk maçında sahasında rakibine 3-2 mağlup olmuştu.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2018 CEV Şampiyonlar Ligi yarı finaline yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip yarı finaldeki yerini alacak. Galatasaray, turu geçmesi durumunda, yarı finalde Romanya’nın CSM Volei Alba Blaj takımıyla karşılaşacak.

VakıfBank, Volero Zürih’i Ağırlayacak

Ülkemizi 2018 CEV Şampiyonlar Ligi bayanlar kategorisindeki bir diğer temsilcimiz VakıfBank ise; 6’lı Play-off Turu ikinci (rövanş) maçında, 5 Nisan 2018 Perşembe günü, VakıfBank Spor Sarayı’nda, saat 19.00’da İsviçre’nin Volero Zürih takımını ağırlayacak. Müsabakayı Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

Temsilcimiz, 2018 CEV Şampiyonlar Ligi 6’lı Play-off Turu ilk maçında rakibini deplasmanda 3-0 mağlup etmişti.

Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2018 CEV Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip yarı finaldeki yerini alacak. VakıfBank, turu geçmesi durumunda, yarı finalde Imoco Volley Conegliano (İtalya) – Dinamo Kazan (Rusya) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Eczacıbaşı VitrA, Minchanka Minsk Deplasmanında

Ülkemizi 2018 CEV Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Eczacıbaşı VitrA, final ilk maçında deplasmanda yarın (3 Nisan 2018 Salı), Türkiye saati ile 19.30’da Belarus’un Minchanka Minsk takımıyla karşı karşıya gelecek. Müsabakayı, Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

Bu müsabakanın rövanşı ise; 10 Nisan 2018, Salı günü, saat 19.00’da, İstanbul TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.

Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip şampiyon olacak.

Bursa BBSK, Final İlk Maçına Çıkıyor

Ülkemizi 2018 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Bursa BBSK, final ilk maçında, 4 Nisan Çarşamba günü, deplasmanda Türkiye saati ile 18.30’da, Yunanistan’ın Olympiacos SFP Piraeus takımına konuk olacak. Müsabaka, Yunanistan’ın Pire şehrinde bulunan Melina Merkouri Rentis’de oynanacak.

Bu müsabakanın rövanşı ise; 11 Nisan 2018, Çarşamba günü saat 18.00’de, Bursa TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak.

Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip şampiyon olacak.

Ziraat Bankası, Belogorie Belgorod’a Konuk Olacak

Ülkemizi 2018 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Ziraat Bankası, final ilk maçında, yarın (3 Nisan 2018, Salı), deplasmanda Türkiye saati ile 19.00’da, Rusya’nın Belogorie Belgorod takımına konuk olacak. Müsabakayı, TRT Spor HD naklen yayınlayacak.

Bu müsabakanın rövanşı ise; 10 Nisan 2018, Salı günü, saat 19.00’da Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak.

Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, şampiyon olacak.

 

Bu Yazıya Oy Verin