Yıldızlar (Kız-Erkek) Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Mersin Yenişehir Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Yıldızlar (Kız-Erkek) Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası sona erdi.

CNR EXPO Fuar Merkezi’nde bugün oynanan üçüncülük ve final karşılaşmalarında alınan sonuçlar şu şekilde:

Yıldız Kızlar

Üçüncülük Maçı | PTT-Eczacıbaşı: 0-3 (13-25, 17-25, 7-25)

Final Maçı | Vakıfbank-Fenerbahçe: 3-0 (25-23, 27-25, 25-15)

Sıralama
1.Vakıfbank
2.Fenerbahçe
3.Eczacıbaşı

Final karşılaşmasının ardından törende kupa ve madalyalar sahiplerini buldu. Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı üçüncü sırada tamamlayan Eczacıbaşı takımına madalya ve kupasını Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin takdim etti.

Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe takımına madalyalarını Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, kupasını ise Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sakuçoğlu takdim etti.

Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı şampiyon olarak tamamlayan Vakıfbank takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, kupalarını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sakuçoğlu takdim etti.

Yıldız Erkekler

Üçüncülük Maçı | Ziraat Bankası – TVF Spor Lisesi: 1-3 (29-27, 14-25, 18-25, 18-25)

Final Maçı | Arkas Spor-İstanbul BBSK: 3-1 (24-26, 25-15, 25-21, 25-14)

Sıralama
1.Arkas Spor
2.İstanbul BBSK
3.TVF Spor Lisesi

Final karşılaşmasının ardından törende kupa ve madalyalar sahiplerini buldu. Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı üçüncü sırada tamamlayan TVF Spor Lisesi takımına madalyalarını Yenişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İnan Günal kupasını ise Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin takdim etti.

Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı ikinci sırada tamamlayan İstanbul BBSK takımına madalya ve kupasını MHGK Başkanı Aziz Yener takdim etti.

Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nı şampiyon olarak tamamlayan Arkas Spor takımına madalya ve kupasını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin