Festival Voleybol Küçük Erkeklerde Şampiyon: Es Spor

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Mersin Yenişehir Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Festival Voleybol Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası bugün sona erdi. 18-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında CNR EXPO Fuar Merkezinde oynanan şampiyonada; Bursa Güner Karakaya voleybol takımı 3’üncü, İstanbul Büyükşehir Belediye Voleybol Takımı 2’nci, Es Spor voleybol takımı 1’inci oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Fair Play Adil Oyun Beyaz Kart uygulamasında “Adil Oyun” davranışı gösteren, dereceye giren takımların sporcularına ödülleri takdim edildi.

Es Spor takımından 6 numaralı oyuncu Emirhan Özçelik’e ödülünü Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin,
Es Spor takımından 20 numaralı oyuncu Efe Genç’e ödülünü Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Ahmet Çelik,
Es Spor takımından 7 numaralı oyuncu Fatih Kerim Demirtaş’a ödülünü Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Sevgi Uğurlu takdim etti.

Müsabakalarda 3. olan Bursa Güner Karakaya voleybol takımına madalya ve kupalarını Akdeniz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özgür Gözde takdim etti.

Müsabakalarda 2. olan İstanbul Büyükşehir Belediye Voleybol Takımına madalya ve kupalarını Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin takdim etti.

Müsabakalarda 1. olan Es Spor takımına madalya ve kupalarını Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Sevgi Uğurlu ile Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Ahmet Çelik takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin