TVF Asbaşkanı Suat Güler, Muş ve Bingöl’e Ziyaretlerde Bulundu

Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Suat Güler, 10 Kasım 2017 Cuma günü Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş, Muş Gençlik Merkezi ve Şube Müdürü Murat Karataş, Erkekler Kategorisi 2. Lig ekiplerinden Lalezar ve Yetiştirme Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ferzende Emre ve Bayanlar Kategorisi 2. Lig Ekiplerinden Prof. Dr. Vahit Özmen Ortaokulu Spor Kulübü Antrenörü Çağrı Nacar’la bir araya gelerek voleybolun gelişimi üzerine fikir alış verişlerinde bulundular.

11 Kasım 2017 Cumartesi günü Bingöl’ün Solhan İlçesine geçen Suat Güler, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Solhanspor Başkanı Ferhat Sönmez’i ziyaret etti. Suat Güler, ziyaret sonrasında Bingöl Valisi Ali Mantı, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Solhan Spor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez ile birlikte Solhanspor – Akkuş Belediyespor 1. Lig B Grubu müsabakasını izlediler. Maçtan önce TVF Asbaşkanı Suat Güler, Bingöl Valisi Ali Mantı ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’a spora ve Türk Voleybolu’na katkılarından dolayı birer teşekkür plaketi takdim etti.

Maç sonrasında Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, Solhan Spor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez ve Akkuş Belediyespor Başkanı Soner Efil ile toplantı yapan TVF Asbaşkanı Suat Güler, voleybolun gelişimi ve ileriye dönük projeler hakkında görüşmelerde bulundu.

 

Bu Yazıya Oy Verin