ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ DUYURUSU!

2017-2018 sezonu antrenör vize işlemleri; Federasyonumuz’un 02.08.2017 tarih ve 7077 sayılı ve aşağıda belirtilen talimatına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Vize yaptırmayan antrenörlerin sahaya çıkmasına izin verilmeyecektir.

1. Efeler ve Sultanlar Ligi, 1. Lig ve 2. Lig’de görev yapan antrenörler sahaya çıkış yetki belgelerini İstanbul’daki Sicil Lisans Büromuz’a müracaatla alacaklardır. Sahaya çıkış yetki belgesini alan antrenörlerimiz, bu belgenin fotokopisini ve web sayfamızdaki antrenör bilgi formunu doldurarak, Federasyonumuz’a göndereceklerdir. Bu antrenörlerimizin sahaya çıkışlarına, ancak bu işlemler tamamlandıktan sonra, ilgili İl temsilciliklerince izin verilecektir.

2. Diğer liglerde ve İl Müdürlüklerimiz’in tertip ettiği il müsabakalarında görev alacak antrenörlerimizin web sayfamızın bilgi bankasına girerek, antrenör bilgi formunu doldurmaları ve Federasyonumuz’a göndermeleri gerekmektedir. Bu antrenörlerimizin sahaya çıkışlarına, işlemler tamamlandıktan sonra izin verilecektir. Konunun, voleybol İl temsilcileri ve müsabaka gözlemcileri tarafından titizlikle takip ve kontrol edilmesi gerekmektedir.

3. Efeler ve Sultanlar Ligleri ile 1. Lig ve 2. Lig’de görev alan antrenör ve yardımcıları ayrıca vize ücreti yatırmayacaklardır.

2017-2018 sezonu vize ücretleri;

1.KADEME: 150 TL

2.KADEME: 200 TL

3.KADEME: 300 TL

4.KADEME: 350 TL

5.KADEME: 400 TL

Bu Yazıya Oy Verin