3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

31 Ağustos – 05 Eylül 2021 tarihleri arasında İzmir ilinde düzenlenecek 3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursumuz için ilgili linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

-Ders Programı

DERS NOTLARI

Müsabaka Analizi

Müsabaka yönetimi ve ilkeleri

Antrenman Periodisazyon

Voleybola Özel Atletik Performans ve Metotları

Sporda Antrenör ile Liderlerin Yaklaşımları, Davranış Özellikleri, İlke ve Çalışma Yöntemleri

ÖNEMLİ NOTLAR

1-31 Ağustos-5 Eylül 2021 tarihlerinde yapılacak olan uygulamalı dersler için 3 ayrı grup (salonda) halinde yapılacaktır.

2- Kursa katılacak olan antrenörlerimizin iletişimlerinde sıkıntı yaşamamaları nedeniyle; Federasyonumuzun yetkili personeli tarafından WhatsApp grubu oluşturulacaktır. 4 Eylül 2021 de yapılacak uygulama eğitimlerinin salonları ve adres bilgileri, açılacak olan Whatsapp grubundan paylaşılacaktır.

3- 31 Ağustos 1-2 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Online (Zoom Meeting) eğitiminin ID şifreleri oluşturulan Whatsapp grubunda ve Spor Bilgi Sisteminde kayıtlı e-posta adreslerinize gönderilecektir. (ID şifreleri ders başlamadan 10 dakika önce)

4- Uygulamalı eğitimin verileceği salonların konumları ve adres bilgilerini Whatsapp grubundan paylaşılacaktır.

5- 4 Eylül 2021 tarihinde uygulamalı eğitime katılacak olan antrenörlerimizin 1-2-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Covid-19 testlerini yaptırmaları zorunlu olup; eğitim öncesinde test sonuçlarının bir örneğini (çıktıklarını) salonda bulunan görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamalı derse alınmayacaklardır.

6- Bütünlemeye katılacak adayların; 1-2-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Covid-19 testlerini yaptırmaları zorunlu olup 5 Eylül 2021’de saat 09:30 da yapılacak Teorik Sınavından önce teslim edilmelidir.

7-Bütünlemeye katılacak adayların; Bütünleme Bilgi Formu ile dekont asıllarının 5 Eylül 2021’de saat 09:30 yapılacak Teorik Sınavından sonra Şahsine Ateş’e elden teslim etmeleri gerekmektedir.

8-Bütünlemeden başvurularını yapmış olup bütünleme isim listesinde adı bulunan kursiyerlerimizin kalmış oldukları dersten 10 dakika önce ID şifreleri maillerine ve cep telefonlarına iletilecektir.

Bu Yazıya Oy Verin