TVF Kulüpler ve Veteranlar Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası Duyurusu

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası ve Plaj Voleybolu Veteranlar Türkiye Şampiyonası, bu yıl ilk kez İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Efes Selçuk Belediyesi, Beach-It Beach Sports Organization ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile 10-13 Eylül 2020 tarihlerinde İzmir Pamucak Plajı’nda düzenlenecek.

U18 ve U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonaları’nın yapılacağı sahalarda düzenlenecek Türkiye Şampiyonaları ile Pamucak Plajı daha da şenlenecek. Başvurular ve bilgi için İzmir Voleybol İl Temsilcimiz aracığıyla (Hakan Gürsu GSM: +90 532 421 15 01) müracaat edilmelidir. Başvurular, 07 Eylül 2020 Pazartesi günü, mesai saati sonuna kadar devam edecektir.

Şampiyonalara katılım ücreti alınmayacaktır. Şampiyonalara resmi olarak voleybol branşı olan tüm kulüpler katılabilir. Şampiyonaların müsabaka formatı katılım sayılarına göre daha sonra belli edilecektir. Bir kulüpten birden fazla takım kaydı alınabilir fakat bir sporcu en fazla bir takımda yer alabilir.

Kayıtlar, tüm Türkiye’ye açıktır. Yabancı sporcu oynatmak isteyen takımların TVF’ye yazılı olarak başvurarak izin alması zorunludur. Takımlar iki yabancı sporcu ile sahaya çıkamaz. (Her takım sahaya bir yabancı sporcu çıkabilir.) Yabancı sporcunun da lisans çıkarması zorunludur. Kulüplerin ve veteran sporcuların ferdi plaj voleybolu lisansı çıkarması da gerekmektedir. Lisans evrakları, İzmir Voleybol İl temsilciliğine teslim edilmelidir. Tüm kategorilerdeki müsabakalarda FIVB Plaj Voleybolu kuralları geçerli olacaktır.

Bu Yazıya Oy Verin