FIVB Beach Pro Tour Kuşadası Challenge Turnuvası’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Plaj Voleybolu Dünya Turu VW Beach Pro Tour Kuşadası Challenge turnuvası, bugün kadınlar ve erkekler kategorilerinde oynanan yarı final ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Erkekler kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Almanya milli takımı Clemens Winkler – Nils Ehlers ikilisine ödül çeklerini FIVB Plaj Voleybol Teknik Delegesi Chrıstıan Schmeth, kupalarını Arya Yönetim Kurulu Başkanı Tümer Apaydın takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Avusturalya milli takımı Christopher McHugh – Paul Burnett ikilisine kupa ve ödül çeklerini TVF Plaj Voleybolu Komisyon Üyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Hizmetleri ve Çevre Koruma Daire Başkanı İbrahim Gürdal, kupalarını Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Özgür Batçıoğlu takdim etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan İsveç milli takımı Jonatan Hellvig – David Ahman ikilisine ödül çeklerini Kuşadası Kaymakamı Saadettin Yücel ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz kupalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel takdim etti.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Amerika Birleşik Devletleri milli takımı Sarah Sponcil -Terese Cannon ikilisine ödül çeklerini FIVB Beach Volleyball Technical Delegate Mr. Chrıstıan Schmeth, kupalarını Kuşadası Cumhuriyet Baş Savcısı Cem Koray Eryılmaz takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Avusturalya milli takımı Mariafe Artacho Del Solar – Taliqua Clancy ikilisine ödül çeklerini ve hediyelerini  kupalarını TVF Plaj Voleybolu Komisyon Üyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Hizmetleri ve Çevre Koruma Daire Başkanı İbrahim Gürdal, kupalarını Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Seyfi Seyhan Suvari takdim etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Amerika Birleşik Devletleri milli takımı Kristen Nuss – Taryn Kloth ikilisine ödül çeklerini Kuşadası Kaymakamı Saadettin Yücel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz, kupalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel takdim etti.

Ayrıca Türkiye Voleybol Federasyonu ödül töreninde, etkinliğin en büyük destekçilerine “teşekkür” plaketi sundu.

 

Bu Yazıya Oy Verin