Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Hopa Belediyesi’nin iş birliğiyle organize edilen Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı, bugün oynanan yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmaları ile sona erdi.

TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak voleybol severlerle buluşan organizasyonda kadınlarda şampiyonluğa finalde Ukrayna’dan Kseniia Mazur-Anna Kalchenko ikilisini 2-0 (21-19, 21-16) mağlup eden Merve Çelebi-Esra Betül Çetin ikilisi ulaştı.

Üçüncülük maçında ise Dermoskin ( Hatice Can Tonbul-Melis Durası) takımını 2-0 (21-16, 21-16) mağlup eden Tigon (Müge Ocakçı-Öykü Akdemir) takımı elde etti.

Kadınlar kategorisindeki günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler kategorisinde şampiyonluğa finalde Batuhan Kuru-Sacit Kurt ikilisini 2-0 (21-18, 21-15) mağlup eden Yusuf Özdemir-Ahmet Sacit Tür ikilisi ulaştı. Üçüncülük maçında ise Sefa Urlu-Hasan Hüseyin Mermer ikilisi, Armin Kami-Behnam Tavakoli ikilisini 2-0 (21-14, 21-12) mağlup etti.

Erkekler kategorisindeki günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Final karşılaşmalarının ardından yapılan törende dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi takdim etti. Törende ayrıca tüm takımlar, Türk voleybolunun efsane isimleri Dünya Baltacıoğlu ve Metin Görgün’ün anısı için yapılan özel tişörtlerle kürsüye çıktılar.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ adına TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin