2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Kahramanmaraş Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2022 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Kahramanmaraş Etabı’nda kupa ve madalyalar, erkekler ve kadınlar kategorilerinde oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle sahiplerini buldu.

Kadınlar kategorisinin şampiyonları Rusya takımına madalya ve ödül çeklerini Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kupalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Çekya takımına madalya ve ödül çeklerini MADO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdal Kambur kupalarını ise Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş takdim etti.

Turnuvanın üçüncüsü olan Türkiye Kadın Kar Voleybolu Milli Takımımıza (Simge Yalçın/Merve Çelebi/Bahanur Gökalp/Sanem Baş) madalya ve ödül çeklerini; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Kibar, kupalarını ise Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Zehra Aslantaş takdim etti.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Rusya takımına madalyalarını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş kupalarını takdim etti.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ukrayna takımına madalya ve ödül çeklerini MADO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdal Kambur, kupalarını ise CEV Teknik Delegesi Marina Scherbakova takdim etti.

Turnuvanın üçüncüsü olan Rusya 3 takımına ise madalya ve ödül çeklerini Dulkadiroğlu İlçe Kaymakamı Kadir Okatan, kupalarını ise Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu verdi.

Erkeklerde oynanan Rusya-Ukrayna final karşılaşması sonrasında takımlar birlikte fotoğraf çektirerek sporda dostluğu sergiledi.

2022 CEV Avrupa Kar Voleybolu Turu, 25-27 Şubat 2022 tarihlerinde Ukrayna’nın Truskavest şehrinde düzenlenecek Truskavest etabı ile devam edecek.

Bu Yazıya Oy Verin