2021 CEV U20 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2021 CEV U20 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda kupa ve madalyalar, erkekler ve kadınlar kategorilerinde oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle sahiplerini buldu.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan İtalya takımına madalyalarını TVF Voleybol İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu, 3.lük kupasını ise CEV Teknik Süpervizörü Felipe Pascual takdim etti.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Norveç takımına madalyalarını İzmir B.Şehir Bld. Spor Derneği Başkanı Ersan Odaman, 2.lik kupasını ise İzmir B.Şehir Bld. Spor Daire Başkanı Hakan Orhunbilge takdim etti.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Slovenya takımına kupa ve madalyalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Kadınlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Danimarka takımına madalyalarını Beach-It Sports Organizatörü Gürsel Yeşiltaş, üçüncülük kupasını ise CEV Teknik Süpervizörü Felipe Pascual takdim etti.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan İspanya takımına madalyalarını İzmir B.Şehir Bld. Spor Derneği Başkanı Ersan Odaman, 2.lik kupasını ise Hakan Orhunbilge takdim etti.

Kadınlar kategorisinin şampiyonları Rusya takımına ise; kupalarını İzmir B.Şehir Bld. Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, madalyalarını ise TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Bu Yazıya Oy Verin