2018 Pro Beach Tour Vadistanbul Etabı Sona Erdi

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Vadistanbul Etabı, bugün (05 Ağustos 2018, Pazar) oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

Bayanlarda üçüncülük mücadelesinde; rakibi Müge Ocakçı/Ceren Atila ikilisini tie-break seti sonucunda 2-1 (19-21, 21-17, 15-10) mağlup eden Oksana Rusnachenko/Hatice Can Tonbul ikilisi turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Finalde ise Buğra Eryıldız/Selin Yurtsever ikilisi ile Aleyna Vence/Merve Nezir ikilisi şampiyonluk için karşı karşıya geldi. Rakibini 2-0 (21-18, 21-18) mağlup eden Buğra Eryıldız/Selin Yurtsever ikilisi, Vadistanbul Etabı’nı şampiyon olarak tamamladı.

Erkekler kategorisindeki üçüncülük mücadelesinde; rakibi Emirhan Ulutaş/Berk Bilgin ikilisinin karşılaşmadan çekilmesi üzerine Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır ikilisi turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Finalde ise Selçuk Şekerci/Soner Erdoğmuş ikilisinden oluşan AP Sportif ile İran’dan Alireza/Ahad ikilisi şampiyonluk için karşı karşıya geldi. Rakibini 2-0 (21-18, 21-19) mağlup eden İranlı Alireza/Ahad ikilisi, Vadistanbul Etabı’nı şampiyon olarak tamamladı.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisine kupa ve madalyalarını; İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan AP Sportif (Selçuk Şekerci/Soner Erdoğmuş) ikilisine kupa ve madalyalarını Beach Games Turkey Genel Koordinatörü Selman Alıcıoğlugil verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Alireza/Ahad ikilisine ise; kupa ve madalyalarını Vadistanbul Genel Müdürü Özgen Özyurt verdi.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Oksana Rusnachenko/Hatice Can Tonbul ikilisine kupa ve madalyalarını; İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Aleyna Vence/Merve Nezir ikilisine kupa ve madalyalarını Beach Games Turkey Genel Koordinatörü Selman Alıcıoğlugil verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Buğra Eryıldız/Selin Yurtsever ikilisine ise; kupa ve madalyalarını Vadistanbul Genel Müdürü Özgen Özyurt verdi.

Bu Yazıya Oy Verin