16 Yaş Altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Antalya Muratapaşa Belediyesi, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun işbirliğiyle düzenlenen 16 Yaş Altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası, bugün (02 Eylül 2018, Pazar) TVF Akdeniz Üniversitesi Plaj Voleybolu Merkezi’nde oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle sona erdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Antalya’dan Batuhan Kuru-Necmi Ayberk Güllük ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Antalya’dan Nazım Gürkan-Hikmet Gürkan ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Kayseri’den Ali Fırat-Ustafa Atakan Ayan  ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Antalya’dan Sima Tosun-Melisa Yılmaz ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Antalya’dan Belinay Sarı-Ceren Evmez  ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Samsun’dan Selin Aşıkoğlu-Zeynep Bora  ikilisine madalyalarını; Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kupalarını ise; TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

TVF Plaj & Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, Türkiye’nin ilk 16 Yaş Altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nın Antalya’da gerçekleşmesini sağlayan Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin