U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Antalya’nın ev sahipliğinde, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleşen 2019 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda kupa ve madalyalar, bugün (14 Temmuz 2019, Pazar) erkekler ve kadınlar kategorilerinde oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle sahiplerini buldu.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Platre/Faure (Fransa) ikilisine madalyalarını Özel Yaşam Hastanesi Yetkilisi Volkan Uslu, kupalarını ise; Vodafone Yetkilisi Tayfun Yiğit verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Pfretzschner/Sowa (Almanya) ikilisine madalyalarını CEV Teknik Delegesi Bojana Dukic, kupalarını ise; Beach It Genel Direktörü Gürsel Yeşiltaş verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Gusev/Shustrov (Rusya) ikilisine ise; madalyalarını Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, kupalarını ise; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Alvaraz/Carro (İspanya) ikilisine madalyalarını ECO Design Yetkilisi Kudret Yörük, kupalarını ise; Optimum Spor Mağazaları Genel Direktörü Metin Manavoğlu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Hoffmann/Schulz (Almanya) ikilisine madalyalarını CEV Teknik Delegesi Bojana Dukic, kupalarını ise; Beach It Genel Direktörü Gürsel Yeşiltaş verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Bocharova/Voronina (Rusya) ikilisine ise; madalyalarını Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve organizasyonun Antalya’da gelmesini ve başarıyla gerçekleşmesini sağlayan, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Beach It Genel Direktörü Gürsel Yeşiltaş, Optimum Spor Mağazaları Genel Direktörü Metin Manavoğlu, ECO Design Yetkilisi Kudret Yörük, Özel Yaşam Hastanesi Yetkilisi Volkan Uslu, Vodafone Yetkilisi Tayfun Yiğit ve CEV Teknik Delegesi Bojana Dukic’e şükran plaketi takdim etti.

 

Bu Yazıya Oy Verin