U19 Kadın Millli Takımımız “Yılın Takımı” Ödülüne Layık Görüldü

U19 Kadın Milli Takımımız “Sporun Devleri Buluşuyor” ödül yarışmasında “Yılın Takımı” ödülüne layık görüldü. U19 Kadın Milli Takımımız, 2020 U19 Gençler Avrupa Şampiyonası’nda birinci olarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Ödülü almaya TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile milli voleybolcular Defne Başyolcu ve Bianka İlayda Mumcular katıldı.

Ülke TV’de yayınlanan Spor&Spor programının düzenlediği “Sporun Devleri Buluşuyor” ödül töreninin bu yıl 7’ncisi gerçekleşti. Başkent Ankara’daki bir otelde organize edilen ödül töreninde, yılın başarılı milli sporcularına ve spor insanlarına ödülleri takdim edildi. Törene, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile U20 Kadın Milli Takımı’nı temsilen milli voleybolcular Defne Başyolcu ve Bianka İlayda Mumcular ile pek çok sporcu ve spor insanı katıldı.

Ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun kardeşliğe, sevgiye, birliğe ve beraberliğe vesile olan pek çok güzel mesajı içerisinde barındırdığını belirterek, “Sporun her bir branşında inançla, azimle, gayretle ve kararlılıkla emek veren tüm sporcularımızı, çok kıymetli antrenörlerini, her daim yanlarında olan değerli ailelerini bu vesileyle tebrik etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Oy Verin