FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Manavgat Etabı’nda Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Manavgat Etabı’nda bugün (23 Haziran 2018, Cumartesi), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Millilerimiz Aleyna Vence – Merve Nezir ikilisine madalya ve ödül çekleriniAntalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Belçika’dan Cools-Van den Vonder ikilisini kupa, madalyaları ve ödül çeklerini; Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz aldılar.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Ishitsubo-Shiba ikilisine madalyalarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kupa ve ödül çeklerini TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Hollanda’dan van der Ham-Vismans ikilisine madalyaları ve ödül çeklerini; FIVB / CEV Teknik Delegesi Anton Fichtinger verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Danimarka’dan Abell-Thomsen ikilisine madalya ve ödül çeklerini; Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Brezilya’dan Oscar-Luciano ikilisine madalyalarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kupa ve ödül çeklerini TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, CEV/FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Anton Fichtinger ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve organizasyonun Manavgat’a gelmesini ve başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e şükran plaketi takdim etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a organizasyonu düzenlemelerinden dolayı şükran plaketi verdi.

Bu Yazıya Oy Verin