FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Aydın Etabı’nda bugün (20 Mayıs 2018, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan İsveç’ten Thurin, K./Thurin, S ikilisine madalya ve ödül çeklerini Nona Sport Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Şenyurt verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Rusya’dan Dabizha/Mastikova ikilisini kupa, madalyaları ve ödül çeklerini; Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Evrim Karakoz’dan aldılar.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Küba’dan Leila/Maylen ikilisine kupa, madalya ve çeklerini TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Rusya’dan Bykanov/Hudyakov ikilisine ise kupalarını FIVB/CEV Teknik Delegesi Herwin Brillmans, madalyaları ve ödül çeklerini; Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğlu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan İran’dan Raoufi/Mirzaali ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini; Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Evrim Karakoz verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Sırbistan’dan Basta/Kolaric ikilisine ise; madalya, kupaları ve ödül çeklerini; TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Herwin Brillemans ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Aydın’a gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu adına Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz’a şükran plaketi takdim etti.

 

Bu Yazıya Oy Verin