FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2019 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı’nda bugün (19 Mayıs 2019, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan İsveçre’den Caluori-Gerson ikilisine; madalya ve ödül çeklerini FIVB/CEV Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ve Bader City Club Fitness Merkezi Müdürü Kahraman Mert verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ukrayna’dan Samoday-Lunina ikilisini kupa, madalyaları ve ödül çeklerini; Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay‘dan aldılar.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Rusya’dan Bocharova-Voronina ikilisine kupa, madalya ve çeklerini Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Almanya’dan Winter-Walkenhorst ikilisine madalya, kupa ve çeklerini FIVB/CEV Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ve Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan İtalya’dan Ranghieri-Caminati ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini; Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Polonya’dan Rudol-Szalankiewicz ikilisine ise; madalya, kupaları ve ödül çeklerini; Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Aydın’a gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na şükran plaketi takdim etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a teşekkür ederek şükran plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin