FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Alanya Etabı’nda Eleme Karşılaşmaları Başladı

Dünya’nın en önemli Plaj Voleybolu organizasyonlarından biri olan FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı ayaklarından biri olan Alanya Etabı, bugün (31 Mayıs 2018, Perşembe) Alanya Damlataş Plajı’nda oynanan eleme karşılaşmaları ile başladı.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Doğukan Ulu – Dündar Yıldırım ikilisi, eleme turundaki ilk maçında İtalya’dan Matteo Galli – Filippo Boesso ikilisine 19-21 ve 14-21‘lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki diğer temsilcimiz Hakan Göğtepe – Mehmet Cıvgın ikilisi ise; Hollanda’dan Sven Vismans – Jannes van der Ham ikilisine 21-11 ve 21-16‘lık setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki bir diğer temsilcimiz Hasan Hüseyin Yıldırım – Mustafa Susam ikilisi ise; İngiltere’den Luis Javier Bello Fernandez Echevarria – Joaquin Bello ikilisine 21-12 ve 21-10‘luk setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Burak Balıbey – Koray Baytemur ikilisi, eleme turundaki ilk maçında Mısır’dan Ahmed Fahmy Farag – Abdelrahman Fayed ikilisine 19-21 ve 11-21‘lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisinde eleme turu sonuçlarına ulaşmak için linke tıklayınız.
http://worldtour.2018.fivb.com/en/mala2018/men/results/qualifications

Bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden Aysu Ceylan – Aysun Suna Alan ikilisi, eleme turundaki ilk maçında Avusturya’dan Dorina Klinger – Valerie Teufl ikilisine 9-21 ve 8-21‘lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Bayanlar kategorisinde eleme turu sonuçlarına ulaşmak için linke tıklayınız.

http://worldtour.2018.fivb.com/en/wala2018/women/results/qualifications#anchorII

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Alanya Etabı’nda yarın (1 Haziran 2018, Cuma) ana tablo müsabakaları oynanacak. 

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı Alanya Etabı, 3 Haziran 2018, Pazar günü oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Bu Yazıya Oy Verin