FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Aydın Etabı Eleme Maçlarıyla Başladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile düzenlenen FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı ayaklarından biri olan Aydın Etabı, bugün (17 Mayıs 2018,Perşembe) bayanlar ve erkekler kategorilerinde oynanan eleme karşılaşmalarıyla başladı.

Bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden Hatice Can Tonbul – Yaren Çakmak ikilisi, eleme turundaki ilk maçında İsveç’ten Tadva Yoken – Sigrid Simonsson ikilisine 21-16 ve 21-12‘lik setlerle 2-0 mağlup olarak ana tabloya kalamadı ve turnuvaya veda ettiler.

Bayanlar kategorisindeki tüm eleme turu sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Burak Balıbey – Akay Çalık ikilisi, eleme turundaki ilk maçında İspanya’dan Raul Mesa – Christian Garcia ikilisine 21-9 ve 21-10‘luk setlerle 2-0 mağlup olarak ana tabloya kalamadı ve turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki diğer temsilcilerimizden Doğukan Ulu – Dündar Yıldıırm ikilisi ise; İsviçre’den Michiel Zandbergen – Gabriel Kissling ikilisine 21-10 ve 21-8‘lik setlerle 2-0 mağlup olarak ana tabloya kalamadı ve turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki tüm eleme turu sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı, yarın (18 Mayıs 2018, Cuma) bayanlar ve erkekler kategorisindeki ana tablo müsabakaları ile devam edecek.

Dünya ve Avrupa basının da ilgisinin yoğun olacağı organizasyonun final maçları ve ödül töreni, 20 Mayıs 2018, Pazar günü, S Sport ekranlarından naklen olarak 16:00-18:00 saatleri arasından yayınlanacak.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Bu Yazıya Oy Verin