2018 CEV Avrupa Kar Voleybolu Turu Uludağ Etabı’nda Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2018 CEV Avrupa Kar Voleybolu Turu Uludağ Etabı, bugün (4 Mart 2018, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Aleyna Vence/Buğra Eryıldız ikilisine madalyalarını; Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Poszmikova Silvia – Jurenkova Romana ikilisi madalyalarını Teleferik Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Cumbul, kupalarını CEV Teknik Temsilcisi Pier Paulo Murgioni‘den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Liudmila Dayanova – Dabizha Ksenia ikilisine ise madalyalarını; Teleferik Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hande Cumbul, kupalarını TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı Aziz Yener verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Dainov Ruslan – Myskiv Taras ikilisine ise madalyalarını; Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Bykanov Ruslan – Hudyakov Maksim ikilisi madalyalarını Teleferik Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Cumbul, kupalarını CEV Teknik Temsilcisi Pier Paulo Murgioni verdi.

Turnuvanın üçüncüsü olan Bogatov / Rakusov ikilisine ise madalyalarını Teleferik Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hande Cumbul, kupalarını; TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı Aziz Yener verdi.

Teleferik Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul ise, bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve harika bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse’ye ve bu harika organizasyonun Bursa’ya gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan TVF Başkan vekili Alper Sedat Aslandaş’a şükran plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin