U20 Erkek Milli Takımımız, Hazırlık Kampı Çalışmalarını Sürdürüyor

04-08 Temmuz 2018 tarihlerinde Balkan Şampiyonası’nda ve 14-22 Temmuz 2018 tarihlerinde Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan 20 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, turnuvanın hazırlıklarına Ankara’da sürdürüyor.

İlk olarak; Bosna Hersek’in Bijeljina kentinde düzenlenecek Balkan Şampiyonası, ardından Hollanda ve Belçika’nın ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek U20 Erkek Milli Takımı, hazırlık kampı çalışmalarını başantrenörler Gökhan Öner ve Hüseyin Düzceler’in yönetiminde 32 kişilik geniş kadroyla sürdürüyor.

Hollanda-Belçika’nın ortaklaşa düzenleyeceği U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek U20 Erkek Milli Takımı’nın başantrenörü Gökhan Öner, kamp çalışmalarıyla ile ilgili olarak; “ Nisan ayında başlayan kamp çalışmalarımızı, yoğun bir şekilde 32 kişilik geniş bir oyuncu grubunun katılımıyla sürdürüyoruz. Hem Balkan Şampiyonası hem de Avrupa Şampiyonası Finalleri olması sebebiyle Hüseyin Düzceler hocamız ile birlikte ortak bir kampın içerisindeyiz. Kamp çalışmalarımız önümüzdeki haftadan itibaren İstanbul’da devam edecek. İstanbul’da sürdüreceğimiz hazırlık kampında ise, oyuncu grubumuz 16 kişiye düşecek. Rusya ile 3 tane özel karşılaşma oynayacağız, gerçekleşmesi durumunda belki 1 tane de İran takımıyla hazırlık karşılaşması oynamayı planlıyoruz. Kamp çalışmalarımız, 11 Temmuz’da sona erecek ve 12 Temmuz 2018, Perşembe günü ise Belçika’ya hareket edeceğiz. Orada da, iyi sonuçlar elde ederek ülkemize en iyi şekilde dönmek istiyoruz.” dedi.

Bosna Hersek’in ev sahipliğinde düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren U20 Erkek Milli Takımı’nın başantrenörü Hüseyin Düzceler ise; “Çalışmalarımıza 22 Haziran’da başladık. Geniş bir oyuncu grubumuzla hem Avrupa hem de Balkan Şampiyonası hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda Gökhan Öner hocamızla beraber hareket ediyoruz. Kampımız önümüzdeki haftada devam edecek. Bosna Hersek’te düzenlenecek turnuvada da hedefimiz elde edeceğimiz güzel sonuçlar ile birlikte ülkemizi en iyi sonuçla dönmek olacak.” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Oy Verin