U17, U18 ve U20 Erkek Milli Takımlarımız, Ankara’da Kampa Girdi

2020 yılında Milli Takımlar faaliyetleri kapsamında Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize edilecek Avrupa Şampiyonası’na katılabilmek için mücadele edecek olan U17, U18 ve U20 Erkek Milli Takımlarımız, Ankara’da kampa girdi.

Toplam 60 sporcunun yer aldığı hazırlık kampında; Millilerimiz, Altyapı Erkek Voleybol Milli Takımları Koordinatörü Kazım Hidayetoğlu eşliğinde hazırlıklarını, Ankara’da yaptığı çalışmalarla sürdürüyor.

Kamp ile bilgiler veren Altyapı Erkek Voleybol Milli Takımları Koordinatörü Kazım Hidayetoğlu, U18 Erkek Milli Takımımızın 10-12 Ocak 2020 tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’na (1. Tur Elemesi), Nisan 2020’de de 2. tur elemesine katılacağını belirtti.

U20 Erkek Milli Takımımız ise; Nisan 2020’de Avrupa Voleybol Şampiyonası’na katılabilmek için düzenlenecek 2. tur elemesinde mücadele edecek.

U17 Erkek Milli Takımımız da; 2020 yılının Temmuz ayında Avrupa Voleybol Şampiyonası’na katılabilmek için Balkan Şampiyonası’na (1.Tur Elemesi) katılacak.

Millilerimiz, hazırlıklarını Aralık – Nisan ayları arasında gerçekleşecek ikinci ve üçüncü kamplarla sürdürecek.

Bu Yazıya Oy Verin