TVF Başkanı Üstündağ, Erkek Milli Takımlar Değerlendirme Toplantısına Katıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda A Erkek, U22, U20, U18 ve Altyapı Erkek Milli Takımları’nın değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Toplantıya, Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, Erkek Milli Takımlar Menajeri Onat Kurt, A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, U22 Erkek Milli Takımı Başantrenörü Levent Matmeriçli, U18 Erkek Milli Takım Antrenörü Ahmet Karakurt, Erkek Milli Takımlar Altyapı Koordinatörü Kazım Hidayetoğlu ile A Erkek ve U22 Erkek Milli Takım yardımcı antrenörleri de katıldı.

Toplantıda; Ankara’da hazırlıklarını sürdüren A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın katılacağı Avrupa Altın Ligi, U22 Erkek Milli Takımı’nın katılacağı Avrupa Şampiyonası Elemeleri ile devam eden Festival Voleybol Altyapı Türkiyeler Şampiyonası ile Altyapı Erkek Milli Takımlar çalışmaları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Milli takım antrenörleriyle bir araya gelen TVF Başkanı Üstündağ, “Öncelikle hepinize hoş geldin diyor, kamplarınızın en verimli şekilde geçmesini diliyorum. Önümüzde Avrupa Altın Ligi, U22 Avrupa Şampiyonası Elemeleri, Akdeniz Oyunları, İslam Oyunları ve Dünya Şampiyonası var. Erkek voleybolunda da iyi bir jenerasyon yakaladık. Şu an Avrupa’da ve dünyada en genç yaş ortalamasına sahip takımlardan birisiyiz. Bu Türk voleybolunun geleceği için çok önemli. A Milli Erkek Takımımız, 24 yıllık bir aranın ardından bu yıl düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda yer alacak. Umuyorum ki önümüzde yer alan tüm turnuvalarda bizlerin göğsünü kabartacak ve gururlandıracak başarılara imza atacaksınız. Hepinize şimdiden canı gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin