TVF ile Bioderma Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Bioderma arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

İnsancıl bir ütopyadan esinlenen, misyon sahibi bir amaca dayalı NAOS şirketinin önemli markalarından Bioderma; Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliğiyle Voleybol Milli Takımlar resmi sponsorlarından biri oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Bioderma arasındaki basın toplantısı, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapıldı.

Basın toplantısına; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Suat Güler, NAOS Türkiye ve Orta Asya Başkanı Ümit Küçükmustafa, NAOS Ülke Müdürü Bayram Kaymak, Bioderma & Etat Pur Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş; A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcuları Vahit Emre Savaş, Oğulcan Yatgın ile basın mensupları katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Milli Takımları ile iş birliğinde bulunacak.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

Türk voleybolu her geçen gün Türkiye’de başka bir hikâye yazıyor. Bizler de sürdürülebilir başarılara imza atmak için çaba sarf ediyoruz. Bu yolda bizlerin yol arkadaşı, bizlere değer ortaklığı ve paydaşlık yapan sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Bugün de çok değerli Bioderma ailesiyle yeni iş birliğimizi duyurmak için bir araya geldik. Bu kıymetli sponsorluk anlaşmamızda yanımızda bulunan NAOS Türkiye ve Orta Asya Başkanı Ümit Küçükmustafa, NAOS Ülke Müdürü Bayram Kaymak ile Bioderma & Etat Pur Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı’ya ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Birlikte daha nice başarılarda buluşmayı temenni ediyorum.

Yoğun bir milli takım dönemini bitirirken; önümüzdeki günlerde kulüp faaliyetlerimiz tekrar başlayacak. Geldiğimiz noktada Türk voleybolu hak ettiği değeri görüyor. Ben Türk voleybolunun daha fazlasını yaşayacağını umut ediyorum.”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ardından söz alan NAOS Türkiye ve Orta Asya Başkanı Ümit Küçükmustafa sponsorlukla ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi:

“Öncelikle ülkemizi gururla temsil eden voleybol branşının hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği içerisinde olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığımızı belirtmek istiyorum. Son yıllarda uluslararası düzeyde başarılara imza atan Milli Voleybol Takımlarımız bu sezon da hepimizi heyecanlandıran mücadeleler verdi. Ekranlarımız karşısında büyük bir umutla onlara eşlik ettik. İlerleyen dönemlerde de daha birçok müsabakada kadın ve erkek milli takımlarımızı ve tabii ki bizleri yepyeni heyecanlar bekliyor.

Gençlere voleybolu sevdiren, bizlere de bu gururu yaşatan Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’ne de ayrıca teşekkür ediyorum. İş birliğimizin Federasyonumuz ve Milli Takımımız başta olmak üzere ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

NAOS Ülke Müdürü Bayram Kaymak da sponsorlukla ilgili şunları aktardı:

“Türkiye Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsorluğumuz sayesinde Bioderma olarak; toplumsal fayda sağlayabileceğimiz ve sürekli gelişen, en son gerçekleşen Avrupa Şampiyonası da başta olmak üzere dünya çapında başarılarıyla bilinen ve bizleri her seferinde gururlandırmayı başaran milli voleybol oyuncularının yanında olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu güzel iş birliğinin bizlere yeni deneyimler katacağı bu süreçte de sporcularımızla aynı yolda yürüyeceğiz ve Türkiye voleybolunu yepyeni başarılara taşımak için çalışacağız. Bu anlaşmanın herkese şans ve başarı getirmesini diliyoruz.”

A Milli Kadın Takımı sporcuları Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş ve A Milli Erkek Takımı sporcuları Vahit Emre Savaş, Oğulcan Yatgın; Bioderma sponsorluğuyla ilgili şunları aktardı:

Eda Erdem Dündar

“Bioderma gibi büyük bir firmanın bizi tercih etmesi, ilk duyduğumuz andan itibaren bizleri de inanılmaz mutlu etti. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Umarım bize uğurlu gelirsiniz. Güzel bir takımız, güzel bir kimyamız var. Sizlerle de gücümüze güç katmaya devam edeceğiz. Çünkü biz her zaman söylüyoruz; sponsorluklar bizler için çok önemli, bize değerli olduğumuzu hissettiriyor. Bioderma’nın ailemize katılması gurur verici ayrıca sloganınızı da çok beğendim “Cildiniz bize file size emanet” demişsiniz. Bizler heyecanlıyız; umarız güzel işler ortaya çıkarırız, güzel bir iş birliği olur”

Zehra Güneş 

“Bugün burada toplanmamıza vesile olan, emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Tabii ki böyle büyük markalarla sponsorluk anlaşmaları imzalamak bize gurur veriyor. Voleybola olan ilgi her geçen gün artıyor ve bu yolda yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”

Oğulcan Yatgın

“Öncelikle bu iş birliğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sporun doğasında olan sponsorluklar; bizim başarımızı ve kalitemizi artırmak açısından çok önemlidir. Önümüzdeki Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandık. Bu sponsorluklar sayesinde de çok daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.”

Vahit Emre Savaş

“Böyle bir iş birliği için hem Federasyonumuza hem de Bioderma’ya teşekkür ediyorum. Bu sponsorluklar bize güç katıyor. Birlikte nice başarılar diliyorum. Biz de bunun hakkını sahada en iyi şekilde vermeye çalışacağız.”

Konuşmaların ardından, TVF Başkanı Üstündağ, Türk voleyboluna göstermiş oldukları destek ve katkılardan dolayı NAOS Türkiye ve Orta Asya Başkanı Ümit Küçükmustafa, NAOS Ülke Müdürü Bayram Kaymak ile Bioderma & Etat Pur Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı’ya teşekkür plaketi, top ve adlarının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

NAOS Türkiye ve Orta Asya Başkanı Ümit Küçükmustafa ve NAOS Ülke Müdürü Bayram Kaymak da milli voleybolculara özel hediyeler takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin